• WAKACJE WAKACJE WAKACJE

   

  3-18 lipca 2018 URLOP

   

  Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 18 lipca.

   

   

  Za utrudnienia przepraszamy!

Większość zabawek zawierających mniejsze elementy przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły już 3. rok życia. Trzylatek jest zainteresowany otaczającym go światem, zadaje dużo pytań, rozumie zastosowanie przedmiotów codziennego użytku, potrafi układać proste układanki, używa kilkuset słów i potrafi budować zdania, a także umie się skupić na powierzonym zadaniu, rysuje i koloruje, biega, rzuca, kopie i łapie piłkę oraz chętnie bawi się z innymi dziećmi. W związku z tym trzylatek będzie potrzebował innych zabawek niż młodsze dzieci i jest to wiek, w którym powinniśmy wymienić dziecku zabawki, aby zapewnić mu prawidłowy rozwój.

Pojazdy, które nas otaczają

Do najpopularniejszych zabawek dla trzylatków należą zdecydowanie pojazdy, które przypominają te realne. Proste drewniane pojazdy możemy więc powoli zastępować pojazdami znajdującymi zastosowanie w życiu codziennym – ambulansami, wozami strażackimi, śmieciarkami, radiowozami i pociągami – przy okazji tłumacząc dziecku ich działanie. Seriale animowane takie jak „Strażak Sam” są bardzo popularne wśród dzieci, dlatego akcesoria z nimi związane mogą sprawić dziecku dużo radości.

Wieloelementowe zabawki dla trzylatka

Dobrej jakości drewniane kolejki złożone z wielu elementów są również mile widziane przez trzylatków. Dzieci w wieku trzech lat są bardzo zainteresowane konstruowaniem, dlatego świetnym pomysłem na prezent będą wieloelementowe zestawy, takie jak: 50-elementowy zestaw klocków konstruktorskich Heros, sterowana gąsieniczka Fisher-Price, 49-elementowy warsztat z narzędziami Eichhorn, 76-elementowe klocki Joinks lub 55-elementowe klocki, z których można stworzyć wiele kształtów.

Na dobry sen

Trzylatki wciąż uwielbiają przytulanki, dlatego przygotowaliśmy doskonałej jakości maskotki brytyjskiej firmy Ragtales oraz przytulanki z postaciami serialu „Masza i Niedźwiedź”. Z kolei świecące w ciemnościach przyssawki Oogi Glow to zabawki dla trzylatka, który boi się ciemności – dzięki temu sympatycznemu stworkowi, dziecko będzie mogło spać spokojnie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabawek dla trzylatków, które rozwijają zdolności motoryczne dziecka i stanowią źródło wielogodzinnej zabawy.

STRAŻAK SAM Łódź Ratunkowa STRAŻAK SAM Łódź Ratunkowa
Producent: SIMBA
Cena: 73,00 zł
szt.
zobacz więcej
AUTA 3 Mówiący Zygzak - Kaskader AUTA 3 Mówiący Zygzak - Kaskader
Producent: MATTEL
Cena: 136,00 zł
szt.
zobacz więcej
AUTA 3 Odjazdowe Fikołki AUTA 3 Odjazdowe Fikołki
Producent: MATTEL
Cena: 104,00 zł
szt.
zobacz więcej
AUTA 3 Trzypak AUTA 3 Trzypak
Producent: MATTEL
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
BS Szablony do malowania po chodniku BS Szablony do malowania po chodniku
Producent: BS
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
DICKIE TOYS CITY-Transporter DICKIE TOYS CITY-Transporter
Producent: DICKIE TOYS
Cena: 56,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl