Opcje przeglądania
Producent
Nowość
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
CERTYFIKAT

regulamin sklepu internetowego

 • WAKACJE WAKACJE WAKACJE

   

  3-18 lipca 2018 URLOP

   

  Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 18 lipca.

   

   

  Za utrudnienia przepraszamy!

Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Strażak Sam potrafi nie tylko gasić pożary, ale i rozwiązywać różne problemy. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii. Panuje tam cisza i spokój, ale czasem zdarzają się zarówno kłopoty, jak i niezwykłe przygody.

Zestawy zabawek Strażak Sam

Firma Simba, wzorując się na bajkowym ulubieńcu dzieci, stworzyła serię zabawek dla chłopców "Strażak Sam". Wśród wielu zabawek znajdziemy te najbardziej lubiane przez dzieci: wóz strażacki Strażaka Sama, helikopter ratowniczy Wallaby, skuter wodny Juno, Quad Mercury, stacja ratownicza Strażaka Sama, latarnia morska. Mali Strażacy ubrani w kamizelkę Strażaka Sama, kask z mikrofonem oraz wyposażeni w krótkofalówkę oraz zbiornik na wodę lub duży pistolet na wodę mogą odgrywać całe scenki akcji ratowniczych.

Świetna zabawa również na podwórku z przyjaciółmi!

Czego uczy Strażak Sam?

Zestawy zabawek z serii „Strażak Sam” rozwijają kreatywność i zdolności motoryczne dziecka oraz pozwalają poznać zawód strażaka wraz z jego obowiązkami. Ratując z opresji mieszkańców miasteczka Pontypandy, dziecko wykształca w sobie umiejętności społeczne oraz zachowania empatyczne. Strażak Sam jest postacią, która już od kilku pokoleń pozostaje idolem małych chłopców. W przeciwieństwie do postaci występujących w niektórych kreskówkach Strażak Sam jest bohaterem honorowym, pomocnym, kulturalnym i pracowitym. Dziecko poprzez zabawę naśladuje więc pozytywne cechy bohatera, dodatkowo rozwijając swoją wyobraźnię i odnajdując pierwszą pasję.

Certyfikowane i bezpieczne zabawki Simba

Zabawki marki Simba są opatrzone niezbędnymi certyfikatami, dzięki czemu to produkty w pełni bezpieczne dla dzieci. Pistolet na wodę oraz nożyce ratunkowe to zabawki w pełni przystosowane do umiejętności i wieku dziecka – nie zawierają ostrych zakończeń lub niebezpiecznych elementów. Z zabawek z serii „Strażak Sam” mogą korzystać dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Simba Toys Polska to spółka niemieckiego koncernu Simba Dickie Group, który jest jednym z największych producentów zabawek w Europie. Firma zdobyła swoje prestiżowe miejsce wśród producentów zabawek dzięki trosce o najwyższą jakość swoich produktów i zaangażowaniu w rozwój zdolności manualnych u dzieci poprzez tworzenie takich zabawek jak seria „Strażak Sam”. Sklep internetowy Totolo.pl oferuje kilkanaście zabawek związanych ze słynnych strażakiem, nieustannie dbając o poszerzanie asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl